Przejdź do treści

Nasze mioty

ok. 7 stycznia 2023 urodzi się  MIOT H                                                       

 Rodzice :

SIMBA de Los Niegos & BACCARA Bryamico d’oro

To przemyślane skojarzenie psów które zdobywają najwyższe laury na wystawach w kraju i zagranicą. Nasza suczka BACCARA wraz z rodzeństwem, w roku 2020 na 25 Klubowej Wystawie Briardów i Beauceronów uzyskała zaszczytny tytuł „Najlepszy Polski Miot” i w zgodzie do przyznanego tytułu. Rodzice to briardy które zdobywają najwyższe laury na wystawach w swoim kraju  i za granicą. 

SIMBA de Los Niegos to młody belgijski reproduktor, tata wielu miotów. Wysoko zaliczył selekcje trzech państw, Holandii, Francji i Niemiec (cfh).  Selekcja to przegląd hodowlany mający na celu wybrać najwybitniejsze psy i suki pod względem bydowy, cech psychicznych oraz wtłonienie osobników najlepiej odpowaidających wzorcowi rasy, najcenniejszych do dalszej hodowli.  SIMBA znajduje się w ścisłej czołówce europejskich briardów, co potwierdzają zdobyte tytuły i wyróżnienia.

BACCARA Bryamico d’oro,  to równie utytułowany briard. Już od najmłodszych lat podbijała wystawowe ringi. Na wystawach zawsze zdobywa wysokie lokaty. Baccara jest już Championem Polski, Węgier, Rumunii i Grand Championem Rumunii. Zdobyła tytuł Transylwania Wineer oraz tytuł InterChampiona FCI.

MIOT "H",

SIMBA de los Niegos & BACCARA Bryamico d'oro

Zostało u nas jeszcze:

3
CHŁOPCÓW
3
DZIEWCZYN

zarezerwuj psa: