Przejdź do treści

miot h

05 stycznia 2023 R przywitaliśmy maluszki z miotu "H", 5 piesków i 4 suczki

Maluszki są owocem skojarzenia naszej ślicznej suczki Baccary Bryamico d’oro z równie pięknym belgijskim kawalerem SIMBĄ de Los Niegos.

Rodzice miotu to briardy które zdobywają najwyższe laury na wystawach w kraju i zagranicą.  Są wybitnymi przedstawicielami rasy, zdobyli selekcje i tytuły championa wielu krajów.

Ojciec, SIMBA de Los Niegos, to młody reproduktor,  tata wielu miotów, znajdujący się w ścisłej czołówce europejskich briardów, z zaliczonymi selekcjami trzech państw Holandii, Francji i Niemiec (cfh). Selekcja to przegląd hodowlany którego zadaniem jest wybranie najwybitniejsze psy i suki pod względem budowy, cech psychicznych, oraz wyłonienie osobników najlepiej odpowiadających wzorcowi rasy, najcenniejszych w dalszej dla hodowli.

Int.Ch Baccara Bryamico d’oro, mama – to też utytułowany briard. Już od najmłodszych lat podbijała wystawowe ringi. W roku 2020 na 25 Klubowej Wystawie Briardów i Beauceronów wraz z rodzeństwem uzyskała zaszczytny tytuł „Najlepszy Polski Miot” . Na wystawach zawsze zdobywa wysokie lokaty. Baccara jest już Championem Polski, Węgier, Rumunii i Grand Championem Rumunii. Zdobyła tytuł Transylwania Wineer oraz Interchampion FCI.

Przyszli rodzice zostali przebadani pod kątem wykluczenia przenoszenia chorób genetycznych typowych dla rasy.

Spodziewamy się, że nasze maluchy po swoich rodzicach i dalszych przodkach, odziedziczą wzorcowy eksterier (wygląd) i wspaniały zrównoważony charakter.

ZAREZERWUJ SZCZENIAKA

zostało u nas jeszcze

5
chłopców
4
dziewczynek