miot h

MALUSZKÓW SPODZIEWAMY SIĘ LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2022 R

Maluszki będą owocem skojarzenia naszej ślicznej suczki Baccary Bryamico d’oro z równie pięknym i utytułowanym kawalerem.

Rodzicami miotu będą briardy które zdobywają najwyższe laury na wystawach w kraju i zagranicą.  Przyszli rodzice to utytułowani i wybitni przedstawiciele rasy, championy wielu krajów.

Na ojca planujemy wybitnego, młodego reproduktora, tatę wielu miotów, znajdującego się w ścisłej czołówce europejskich briardów.

Multi.Ch Baccara Bryamico d’oro, przyszła mama – to też utytułowany briard. Już od najmłodszych lat podbijała wystawowe ringi. W roku 2020 na 25 Klubowej Wystawie Briardów i Beauceronów wraz z rodzeństwem uzyskała zaszczytny tytuł „Najlepszy Polski Miot” . Na wystawach zawsze zdobywa wysokie lokaty. Baccara jest już Championem Polski, Węgier, Rumunii i Grand Championem Rumunii. Zdobyła tytuł Transylwania Wineer, a do tytułu Interchampiona brakuje jej wyłącznie upływu czasu.

Przyszli rodzice zostali przebadani pod kątem wykluczenia przenoszenia chorób genetycznych typowych dla rasy.

Spodziewamy się, że nasze maluchy po swoich rodzicach i dalszych przodkach, odziedziczą wzorcowy eksterier (wygląd) i wspaniały zrównoważony charakter.