miot "F" -

Planujemy szczeniaczki

 Rodzicami szczeniąt będą :

KEPPLER Amber Route & GWYNETH KATE P. Dilorini.

Planowane skojarzenie jest powtórzeniem krycia z 2019 roku, z którego psy zdobywają najwyższe laury na wystawach w kraju i zagranicą. Miot „B” bo nim mowa, w roku 2020 na 25 Klubowej Wystawie Briardów i Beauceronów uzyskał zaszczytny tytuł „Najlepszy Polski Miot”  

Oboje rodzice zaliczyli najbardziej prestiżowy dla rasy przegląd hodowlany – Selekcje Francji. Tytuł „Pies Selekcyjny/ Suka Selekcyjna” (Sel.FR) uzyskany w ojczyźnie rasy, potwierdza doskonałość psa/suki, zgodność eksterieru oraz charakteru z wzorcem rasy Briard.

Int.Ch.CIE, Sel.FR KEPPLER Amber Route,  mój pies – to wybitny polski reproduktor, jeden z wąskiego grona najbardziej utytułowanych owczarków francuskich w kraju. Znajduje się w ścisłej czołówce europejskich briardów, co potwierdzają zdobyte tytuły i wyróżnienia.

Int.Ch CIE, Sel.FR GWYNETH KATE P. DILORINI – moja suczka, to również bardzo utytułowany briard. Już od najmłodszych lat podbijała wystawowe ringi, wygrywając Wystawę Klubową w 2018 r  zdobyła tytuł Zwycięzcy Klubu B & B w kategorii juniorów (Junior Club Winner). Posiada tytuły Championa wielu krajów, na wystawach zawsze zdobywa pierwszą lokatę. 

Zostało wolnych szczeniąt

4
Animowany Licznik