nasza hodowla

Z każdym narodzonym briardzikiem nasz świat staje się lepszy, a już na pewno znacznie piękniejszy.

HODOWLA FCI Bryamico d'oro

To hodowla zarejestrowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oraz FCI, czyli międzynarodowy związek kynologiczny. Decyzja o założeniu własnej hodowli wynika z wieloletniej prawdziwej i stałej miłości do briardów. Psy tej właśnie rasy były zawsze obecne w moim życiu. Mogę śmiało powiedzieć, że znam te psy „na wylot”. Umiem je pielęgnować, wychowywać, karmić, czesać, bawić, a przede wszystkim kochać. Psy zawsze mieszkają u mnie w domu, okupując co wygodniejsze miejsca. Jestem więc pewna, że szczeniaczki będę śliczne i zdrowe. Zagwarantuję im wspaniałe dzieciństwo i nienaganne maniery. Świetnie, że w trakcie rodzenia i dojrzewania maleństw będą obecni oboje rodzice. Nie ma to jak mama i tata wspólnie wychowujący swoje pociechy. 

Muszę podkreślić, że Keppleek i Gwynusia to obecnie jedna z dwóch par w Polsce posiadających certyfikaty Selekcji Francji. Oba psy mają bardzo ciekawe rodowody i nie są oczywiście w żaden sposób z sobą spokrewnione. 

Jestem, wraz z oboma psami,  podekscytowana tym, że z każdym narodzonym briardzikiem nasz świat staje się lepszy, a już na pewno znacznie piękniejszy

Zobacz

NASZE PSY

masz pytania?

  • Jeśli chcesz zarezerować szczeniaka
  • Jeśli masz pytanie o rasę
  • Jeśli chcesz nas odwiedzić

 

Napisz do nas!